Servis +420 225 001 532

Holmium a Thulium lasery

Společnost Hospimed nabízí kompletní spektrum laserů pro gastroenterologii. Kromě klasických Holmiových laserů nabízíme kombinované lasery na bázi Holmia a Thulia, které rozšiřují možné indikace v tomto oboru.

Jedním ze standardně nabízených přístrojů je varianta 30 W laseru se špičkovým výkonem 18 kW Sphinx Jr. Tento výkon je nejvyšší dostupný v této výkonové kategorii. Potěší také kompaktnost přístroje a vlákna, která nemají omezení použití, díky čemuž tento přístroj zajišťuje nejlevnější provozní náklady na trhu. O zkušenostech s tímto přístrojem si můžete přečíst například v tomto článku.

Dalším z unikátní řady přístrojů je světově jedinečný 120 W holmiový laser pro drcení konkrementů, který podporuje tzv. MOSES efekt. Jedná se o retropulzní efekt, který po výboji laseru stabilizuje kámen, a ten díky tomu drží před paprskem. Kromě MOSES efektu laser umožňuje dusting při frekvenci až 80 Hz a energii 6 J, což je nejrychlejší možná kombinace pro litotrypsi. Nově je také v nabídce 60 W přístroj s obdobnými parametry, který je díky MOSES efektu vhodný i pro enukleaci.

Posledním z řady přístrojů pro gastroenterologii je kombinovaný laser Revolix DUO. Tento přístroj kombinuje kontinuální 150 W Thulium laser společně s 20 W Holmium laserem. Tato kombinace umožňuje efektivní drcení konkrementů a zároveň použití kontinuálního laseru ke koagulaci bez nutnosti výměny vlákna.