Servis +420 225 001 532

Holmium lasery

Společnost Hospimed nabízí kompletní spektrum laserů pro urologii. Kromě Thuliových laserů máme v nabídce všechny výkonové řady holmiových laserů od 30 W na drcení konkrementů po 120 W na enukleaci prostaty. Protože chceme nabízet to nejlepší, začali jsme spolupracovat s několika světovými výrobci a vytvořili jsme unikátní portfolio ze světových špiček v oboru.

Prvním z unikátní řady přístrojů je světově jedinečný 120 W holmiový laser pro drcení konkrementů a enukleaci prostaty, který podporuje tzv. MOSES efekt. Jedná se o retropulzní efekt, který po výboji laseru stabilizuje kámen a ten díky tomu drží před paprskem. MOSES efekt lze využít i při enukleaci prostaty, kdy podstatným způsobem urychluje výkon a snižuje krvácení. Na rozdíl od technologií, které se postupem času objevily po uvedení MOSES efektu, má MOSES jako jediný stovky publikací, živé přenosy z výkonů pomocí MOSES efektu, které jsou každoročně přenášeny v rámci EAU a většina KOL v urologii právě tento přístroj a efekt používá v praxi. Více informací o MOSES efektu poskytuje výrobce na svých stránkách.

Kromě MOSES efektu laser umožňuje dusting při frekvenci až 80 Hz a energii 6 J, což je nejrychlejší možná kombinace pro litotrypsi. Nově je také v nabídce 60 W přístroj s obdobnými parametry, který je díky MOSES efektu vhodný i pro enukleaci.

V případě, že chcete provádět pouze litotryptické výkony, nabízíme extrémně výkonný 30 W laser se špičkovým výkonem 18 kW. Tento výkon je nejvyšší dostupný v této výkonové kategorii. Potěší také kompaktnost přístroje a vlákna, která nemají omezení použití, díky čemuž tento přístroj zajišťuje nejlevnější provozní náklady na trhu.