Servis +420 225 001 532

Intrakorporální litotryptor

Na poli intrakorporální litotrypsie nabízíme kombinované litotryptory využívající kombinaci ultrazvukové a pneumatické energie, dále ektrohydraulické litotryptory využívající k rozbití konkrementu tlakovou vlnu vytvořenou elektrickým výbojem. V kombinaci s Holmium lasery tak nabízíme veškeré dostupné technologie pro drcení kamenů.

Nejnovějším přírůstkem do rodiny litotryptorů je přístroj Trilogy od švýcarské společnosti EMS, který kombinuje ultrazvukovou a pneumatickou energii v jedné rukojeti. Protože je pneumatická energie vytvářena pomocí elektromagnetického projektilu, jedná se o nejefektivnější a nejrychlejší technologii pro drcení na trhu.

V případě, že chcete provádět pouze litotryptické výkony, nabízíme extrémně výkonný 30 W laser se špičkovým výkonem 18 kW. Tento výkon je nejvyšší dostupný v této výkonové kategorii. Potěší také kompaktnost přístroje a vlákna, která nemají omezení použití, díky čemuž tento přístroj zajišťuje nejlevnější náklady na provoz na trhu.

Starším přístrojem od stejného výrobce je přístroj LithoClast Master, který funguje na podobném principu, avšak energie jsou aplikovány pomocí dvou do sebe zasunutých rukojetí, kdy každá z nich emituje jednu z energií. Největší výhodou tohoto přístroje jsou provozní náklady, které jsou skutečně minimální ve srovnání s jakoukoli jinou technologií pro litotrypsii.

Posledním přístrojem v této kategorii je elektrohydraulický litotryptor, který využívá pro drcení konkrementů elektrický výboj. Jedná se o extrémně efektivní metodu prověřenou časem a standardní vybavení většiny urologických pracovišť.